:::Wycieczki krajowe 1-dniowe:::
   

 

Atrakcje dla dzieci na Śląsku i w Zagłębiu

Do wyboru 3 obiekty : Egzotarium w Sosnowcu - część botaniczna egzotarium obejmuje rośliny z różnych stref klimatycznych i geograficznych świata. Rosną tu między innymi: sukulenty, liany, palmy, egzotyczne rośliny zielne, należące do roślin dekoracyjnych, jak np. kliwie czy anturium. Natomiast stała ekspozycja zwierząt w egzotarium obejmuje głównie ryby i gady. Szczególnie cenna jest kolekcja egzotycznych ryb akwariowych. Obejmuje ona około 40 gatunków, przy czym najbardziej atrakcyjna jest kolekcja pielęgnic. Faunę gadów reprezentuje tu około 15 gatunków, w tym: krokodyl nilowy, boa tęczowy, pyton tygrysi i siatkowy, 6 gatunków żółwi. Mysłowice - Muzeum Pożarnictwa z ekspozycją historycznych wozów strażackich i sprzętu lub Radzionków (Muzeum chleba).
Będzin - zamek K.Wielkiego, Muzeum Zagłębia, zbrojownia, baszta, mury obronne, Podziemia Będzińskie lub  Dąbrowa Górnicza - Muzeum Geologiczne, sztolnia ćwiczebna Sztygarka- 400 metrowa trasa turystyczna w kopalni - sztolnia, chodnik, wnęki, możliwość zamówienia lekcji historii i etnografii.

Dla małych grup w wersji ekonomicznej możliwość dojazdu pociągiem i tramwajem i realizacji w/w programu w Sosnowcu i Będzinie.

Zobacz   http://www.polan-travel.com.pl/content/wycieczki_kr/pociag/13.pdf

d

d

cena:

od 58 zł

Koszty programowe: 8 -18 zł

CENA dotyczy sezonu wycieczkowego 2019 - grup min 40 osobowych , wyjazdów z Bielska-Białej i miejscowości położonych do 80 km od Bielska-Białej. Dla mniejszych grup oraz wycieczek organizowanych dla klientów z innych miast i regionów sporządzana jest indywidualna kalkulacja. Opiekunowie grup szkolnych uczestniczą w wycieczkach nieodpłatnie.

ZAPLANUJ NA TEJ TRASIE LEKCJĘ W TERENIE Z INTERESUJACEGO CIEBIE PRZEDMIOTU!

WYBIERZ - ZOBACZ:

http://www.polan-travel.com.pl/content/wycieczki_kr/1d/edukacyjne.html