::: jarmarki adwentowe:::
   

 

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

BERLIN

z relaksem na Tropikalnej Wyspie lub na Spreewaldzkich termach

 

Berlin : Wyspa Muzeów, Muzeum Muru Berlińskiego, Pergamon, Potsdamer Platz, wieża TV, Reichstag, Brama Brandenburska, kościół Mariacki, Kolumna Zwycięstwa, pobyt na berlińskim jarmarku adwentowym, obiadokolacja i nocleg w hotelu Berlinie.

Do wyboru w II dniu :

1/ Tropical Islands (niepowtarzalny, największy w Europie tropikalny światem rozrywki i relaksu m.in las tropikalny, tropikalna wioska tropikalną z licznymi punktami gastronomicznymi, możliwością zakupów i rozrywką jak również piaszczyste plaże, lagunę z Morza Południowego i najwyższą w Niemczech zjeżdżalnię wodną. Ponadto w Tropical Islands znajduje się największy w Niemczech kompleks wellness - z saunami przypominającymi wyglądem świątynie).

2/ Termy w Burg - solankowe uzdrowisko termalne, jakie można spotkać tylko w Spreewaldzie. Z niewyobrażalnej głębokości 1350 m solankowa woda termalna jest pompowana bezpośrednio na powierzchnię terenu. Zawartość soli wynosząca 240 gram na litr sprawia, że należy ona do najbogatszych solanek całego regionu. W SoleBad do dyspozycji gości jest 8 basenów kąpielowych o temperaturze do 38 stopni, 7 saun oraz basen z ciepłą wodą i tunelem aerodynamicznym w części zewnętrznej. Do cech szczególnych należą kąpiel parowa i inhalacja solankowa w dużych beczkach oraz spreewaldzka drewniana wanna kąpielowa w kształcie barki.

CENA: 470-zł/os - grupa min . 42 osoby

 

Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie

  • opiekę pilota na całej trasie

  • ubezpieczenie KL i NNW

  • 1 nocleg w hotelu w Berlinie -pokoje 2,3, osobowe z łazienkami

  • 1 x śniadanie i 1 obiadokolacja

Cena nie obejmuje:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów- Berlin ok 30 Euro/os, termy od 15 Euro/os , Tropical Islands 32 Euro/os